Genel

“Amerika’da kira öder gibi ev sahibi olun”

Master Finansman Enstitüsü kişi ve kurumlara en uygun koşullarda finans sağlamak amacı ile kurulan başta emlak kredileri olmak üzere, ticari mallar ve büyük çaplı projeler dahil tüm yatırım alanlarında kredi hizmeti veren kredi ve finansman danışman şirketidir.

Şirketimiz kuruluşundan günümüze kadar, başta Amerika olmak üzere dünyanın her yerinde kredi sağlayabilmektedir.

Amerika’da yatırım yapmanın en önemli avantajları, yatırımın dönüş hızı ve değer artışları olarak sıralanabilir. Bununla beraber, doların her geçen gün değer kazanmasından dolayı edinilecek kâr da dikkate alınmalıdır.

Amerika’dan alınan evlerin, yıllık kira ve prim getirisi Türkiye’den alınan evlerin getirilerinden iki kat fazladır. İstanbul’da $100 000 aldığınız bir evin kira getirisi aylık ortalama 500 dolar iken, Amerika’da $100 000 aldığınız evin aylık kira getirisi ortalama en az $1000 dolardır. İstanbul’un iyi bir semtinden alınabilecek bir evin $300 000 olacağını ve kira getirisinin de aylık ortalama 1000 dolar olacağını düşünürsek, siz bu parayla Amerika’dan 3 ev alabilir ve her bir evi en az $1000 kiraya vererek aylık kira gelirinizi toplam $3000 bulmaktadır. Bu yüzden yatırım olarak Amerika’dan ev almak ve yatırım yapmak daha mantıklı olacaktır.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir