Genel

“Amerika’da açacağımız şirketinizle, Amazon ve diğer Pazar yerleri üzerinden tüm dünyaya satış yap”

Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti, Amazon Hesabı açmaktan, ürün seçimine, chatbot pazarlamadan, Amazon Seller Dashboard’a kadar birçok konuda desteği içeren ve ürettiğiniz bir ürünü, ya da satışını yapmak istediğiniz bir ürünü uluslararası arenada satışa açmanıza yardımcı olacak, önce ikincil bir gelire, oradan da ana gelirinize dönüşecek sürecin yönetimini kapsamaktadır. Amazon, modern kölelikten kurtulmak isteyen, sabah 08:00 – 18:00 çalışmaktan bıkmış olan, trafikten, ofis içi entrikalardan bunalmış olan, değer üretebilecek ve vizyon sahibi insanlar için büyük ve hayatlarına dokunan bir kapı açtı. O kapıdan girmek ya da girmemek sizin elinizde.

Amazon FBA Danışmanlık Hizmetinin Detayları

  • Amazon Bireysel Satış ya da Profesyonel Satış Hesabının Açılması: Amazon Bireysel Satış Hesabınızın ya da Profesyonel Satış Hesabınızın doğru kriterlerle açılması çok önemli. Bu süreçte, ne kadarlık bir satış hacminizin olduğu/olacağı, reklamcılık hizmetinden ve online chat hizmetinden yararlanıp, yararlanmayacağınız gibi bir çok kritik kararı birlikte vermemiz gerekecektir.
  • Ürün Seçmek Konusunda Destek Sağlanması: En önemli aşamalardan birisi hangi ürünü satacağınız aşamasıdır. İade, değişim gibi faktörleri de dikkate alarak öyle bir ürün seçmelisiniz ki karlılık oranı açısından yüksek, risk alınabilinir ama potansiyel müşterisinin de belli bir hacmin üstünde olacağı bir ya da birden çok ürün. Peki bunu nasıl seçeceksiniz? Tüm metrikleriyle destek sağlıyoruz.
  • BuyBox Alınması: Amazon’da en önemli unsurlardan birisi de BuyBox alabilmektir. Müşteri geribildirimlerinden, sizin güven skorunuza kadar birçok unsura bağlı olan BuyBox, satış oranlarınızı ve karlılığınızı doğrudan etkileyebilecek bir unsurdur.
  • Amazon Satışı Hesap Sağlığının Yükseltilmesi: Amazon’daki hesap sağlığınızı etkileyen birçok faktör vardır. Hesabınız güvenilir olmalıdır ki hem BuyBox kazanmada şansınız artsın ve hem de Amazon’un güven indeksi yüksek satıcılarından birisi olun. Hesabınızın güvenirliliği ve sağlığı konusunda da destek sağlıyoruz.
  • Payoneer ve Diğer Ödeme Alma Yönetemlerinin Oluşturulması: Amazon’da satış yaptıkça, maalesef doğrudan parayı Türkiye’deki hesabınıza çekemiyorsunuz. Ülkemizde Paypal gibi çok önemli bir hizmetin de yasaklı olmasından dolayı biraz dolanarak bu işlemi yapmak zorundasınız. Bu süreci en az kayıpla, en hızlı nasıl yapabilirsiniz bunu da hizmetimize dahil ediyoruz.
  • Amazon Stok Yönetimi ve Uluslararası GS1 Barkodlama: Amazon’da bir ürün satıyorken, stok sorunu yaşamamalısınız, stok yönetimi çok önemli bir konu ve bu konu da hizmetimiz kapsamında yer almaktadır. Yanı sıra, eğer ürünününüz Amazon havuzuna daha önce hiç girmemiş bir ürünse, bu ürünlerin uluslararası GS1 barkodlama sürecinin yönetiminde de destek sağlıyoruz.
  • Amazon Reklamcılığı: Bu kadar çok satıcının bir arada olduğu bir platformda reklamların önemini takdir ediyorsunuzdur. Amazon’un nev-i şahsına münhasır reklamcılık yapısını doğru kullandığınızda şansınızı hissedilir oranda arttırdığınız da bir gerçek.
  • Amazon İçi SEO Çalışması: Amazon’daki mağazanızın, ilgili anahtar kelimelerde öncül olarak indekslenmesi ve potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkarılması cironuzu doğrudan etkileyen bir husustur. Bu bağlamda, Amazon içi SEO çalışmalarınızı mağazanız, kategorileriniz ve ürün bazlı olarak gerçekleştirerek, bu sürecin doğru yürütülmesini sağlıyoruz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir